ZPÍVÁNÍ U STROMEČKU 2022

zpivaniustromecku22-17.jpg

15. 12. 2022

Po dvouleté nucené odmlce jsme se ve středu 7. prosince v podvečerních hodinách opět mohli setkat u vánočního stromečku a společně si zazpívat několik vánočních písní a známých koled. Toto tradiční ZPÍVÁNÍ U STROMEČKU se odehrálo již poněkolikáté na prostranství před OÚ v Kravsku, kde se sešli žáci naší školy, jejich rodiče, pedagogové a další příznivci vánoční atmosféry z řad veřejnosti.

Součástí této akce byl i jarmark, na kterém měli všichni příchozí možnost zakoupit si výrobky našich žáků, zahřát se čajem a ochutnat typické vánoční cukroví. Poté bylo na programu vystoupení školního pěveckého sboru Sluníčko pod vedením p. uč. Valihrachové. Děti měly připravené pásmo populárních vánočních písní, kde kromě jiných zazněly všemi oblíbené skladby Půlnoční a Jsou svátky.

Tímto celý program nekončil. Následovalo zapojení do celorepublikové akce ČESKO ZPÍVÁ KOLEDY, kdy si mohli všichni zúčastnění společně zazpívat několik klasických českých koled.

Poté se všichni rozešli do svých domovů naplněni vánoční náladou a lidskou pospolitostí. Děkujeme všem, kteří se na této vydařené akci podíleli, a přejeme krásné prožití svátků vánočních…

Fotky můžete vidět zde.

Mgr. Jana Valihrachová