ZPÍVÁNÍ PRO SENIORY PLAVEČ 2023

zpivani-plavec23-9.jpg

15. 12. 2023

Loni nám to pokazilo počasí, ale letos se žáci naší školy mohli opět vydat do Domova pro seniory v Plavči, aby svým vánočním vystoupením udělali radost místním obyvatelům i personálu. Ve čtvrtek 7. prosince dopoledne se členové školního pěveckého sboru Sluníčko rozjeli do Plavče se svým tradičním vánočním pásmem složeným z vánočních písní a melodií. Hrou na flétnu, na housle a na klavír, recitací a zpěvem připomněli všem přihlížejícím, že se blíží nejhezčí svátky v roce – Vánoce.

Ovšem toto vánoční vystoupení nebylo jediným dárkem obyvatelům Domova pro seniory. Děti s sebou vezly spoustu přáníček a drobných dekoračních předmětů, které ozdobí pokoje klientů. Vstupní prostory hlavní budovy zase zdobí obrázky se zimní tématikou, které namalovali žáci v rámci výtvarné soutěže „Čtyři roční období“. Tyto obrázky můžete vidět ve fotogalerii, stejně tak fotografie z naší návštěvy v DpS.

Věříme, že se naše vystoupení i dárky všem líbily, a dětem z pěveckého sboru děkujeme za jejich účast.

Fotky můžete vidět zde

Mgr. Jana Švandová