Výtvarný kroužek

microsoftteams-image-16.png

30. 06. 2023

V letošním školním roce mohly děti prvního stupně navštěvovat Výtvarný kroužek pod záštitou SVČ Znojmo. V kroužku, který probíhal 1x za 14 dní a trval 2 hodiny, jsme se věnovali výtvarným technikám, které se běžně ve výuce nevyužívají např. kašírování, ale i klasickým technikám jako je malba a kresba, či základech jako je např. barevný kruh, míchání barev, stínování, aj. Děti si také vyráběly drobné výrobky (svícen, papírová hvězda…).

Jelikož byl o kroužek velký zájem, domluvila jsem se s vedením naší školy, s vedením SVČ Znojmo a od druhého pololetí již byly dvě skupinky dětí. Myslím si, že jsme si společné hodiny velice užili a pevně doufám, že v příštím roce budu moci dětem opět tento kroužek nebo kroužek keramiky opět znovu nabídnout.

Chtěla bych tímto poděkovat vedení školy, ale hlavně rodičům dětí z kroužku za jejich trpělivost i ochotu si pro děti jezdit v pozdějších hodinách. Největší dík však právoplatně patří samotným dětem, které byly naprosto úžasné.

Eva Langová