Velikonoční tvoření na SŠ Přímětická

velikonocnitvoreni23-1.jpg

05. 04. 2023

V úterý 28.3. se obě sedmé třídy zúčastnily velikonočního tvoření na SŠ Přímětická. Na úvod pro nás měli studenti střední školy připravený program s velikonoční tématikou. Po přestávce na občerstvení se žáci rozdělili do tří skupin. Chlapci zamířili do truhlářské dílny, kde si mohli uplést pomlázku, nazdobit dřevěné vejce nebo vyrobit klepačku. Část děvčat vyráběla velikonoční dekorace a zdobila vyfouknutá vajíčka. Zbylá děvčata se vydala do kuchyně připravovat velikonoční pokrmy. Jakmile měli všichni vyrobeno, čekal nás raut s dobrotami, které sedmačky připravily. Ochutnat jsme mohli například muffiny se špenátem, panacottu s ovocem nebo miniburgery. Všem moc chutnalo.

Velké poděkování patří všem ze SŠ Přímětická, kteří se nám během celé akce věnovali.

Děkujeme.

Fotky můžete vidět zde.