Úspěšní florbalisté na turnaji SVČ Znojmo 2024

uvod-florbal-svc24.jpg

06. 03. 2024

Středisko volného času Znojmo pořádalo florbalový turnaj, který proběhl 6. března 2024. Naše škola se přihlásila do kategorie 6.-9. třída a reprezentovali ji žáci: Jakub Votava, Tomáš Votava, Jiří Paul, Tomáš Polák, Dominik Čermák, Matěj Čimera, Patrik Pokorný, Lukáš Peřinka a Tomáš Richter.

Do turnaje se přihlásily školy nebo kroužky florbalu: Mediflorbal, ZŠ Vrbovec, ZŠ Kravsko, ZŠ Dyjákovice, ZŠ Prokopa Diviše a ZŠ Šumná.

Na turnaji chlapci sehráli čtyři utkání. Dvě utkání v základní skupině, jeden semifinálový a finálový zápas. První dva zápasy v základní skupině vyhráli a postoupili do semifinále z prvního místa. Tam se utkali o postup do finále se ZŠ Šumná. Tento zápas opět vyhráli a čekalo je finále. V posledním, tedy finálovém klání se střetli se ZŠ Dyjákovice. I v tomto utkání se ukázali jako nejlepší družstvo a s přehledem vyhráli.

Utkání Škola Škola Výsledek
1. utkání ve skupině ZŠ Kravsko Mediflorbal 9 : 1
2. utkání ve skupině ZŠ Kravsko ZŠ Vrbovec 5 : 0
Semifinále ZŠ Kravsko ZŠ Šumná 5 : 1
Finále ZŠ Kravsko ZŠ Dyjákovice 7 : 1

Děkuji všech chlapcům za předvedený výkon. Velké poděkování patří panu učiteli Procházkovi, který připravoval tento tým chlapců na hodinách kroužku florbalu.

Fotky z turnaje můžete vidět zde.

Karel Fischer