PPO futsalová liga

futsal23-3.jpg

07. 12. 2023

Letos jsme byli přizváni do nově probíhajícího projektu PPO futsalové ligy. S žáky prvního stupně jsme poprvé vyběhli 28.11.2023 ke klání proti ZŠ Přímětice. Zápas to byl opravdu vyrovnaný. Byli jsme jen trochu překvapeni z velikosti haly (hřiště), na kterou nejsme zvyklí. Bohužel jsme ke konci dostali dva góly po vlastních chybách, což nás srazilo na kolena. Ve druhém zápase jsme po celou dobu tahali za kratší konec, ale i přesto jsme dokázali skórovat a tím zdramatizovat průběh utkání. Bohužel jsme naši snahu nedokázali přetavit ve výhru. Dokázali jsme, že v bojích budeme rovnocennými soupeři. Za nejlepšího hráče byl zvolen Petr Tlustoš, střelec našich dvou branek, který dostal cenu pro nejlepšího hráče a dával rozhovor pořadateli turnaje.

Výsledky a fotky z turnaje najdete na ppofutsal.cz

Příští dvě utkání hrajeme 12. 12., přijďte podpořit naši školu!!

Mgr. Tomáš Procházka