Podzimní tvoření na SOŠ Dvořákova

podzimnivazby22.jpg

06. 12. 2022

Ve čtvrtek 7. listopadu 2022 se tři žákyně z 8. třídy Kristýna Fabiánová, Beata Bášová a Kateřina Dvořáková zúčastnily akce Podzimní tvoření na SOŠ Dvořákova. Na školním dvoře si všichni účastnici soutěže vybrali dýni, ze které měli vytvořit strašidýlko, nebo jakoukoli podzimní dekoraci. Vyřezávání dýní zabralo dětem hodinu. Všem přišlo vhod občerstvení od budoucích mistrů cukrářů. Po zasloužené přestávce děvčata doladila detaily a mohla si ještě nazdobit skleněné láhve jako lucerny, nebo pomalovat různými ornamenty listy vinné révy. V závěrečném hodnocení obsadila Kateřina Dvořáková druhé místo a Beáta Bášová třetí místo. Mrzelo nás, že jsme si hotové výrobky nemohy odvézt s sebou, protože druhý den probíhala na této škole Burza škol a zástupci vedení školy si všechny práce ponechali na výzdobu.

Mgr. Břetislava Melušová