Ples 2023

plessr23-202.JPG

19. 05. 2023

V sobotu 13.5.2023 se konal v kulturním domě v Kravsku  20. ples „ Sdružení rodičů a přátel školy při ZŠ Kravsko.“

O tom, že naše škola má hodně přátel a příznivců, svědčila opravdu velká účast. Bavit se přišli nejenom rodiče a známí našich dětí, ale i bývalí žáci, kamarádi a zaměstnanci školy. K tanci, poslechu a dobré náladě hrála kapela Vicomt. O kulturní program se tradičně postarali žáci devátých tříd. 9.A  měla své vystoupení na hudbu z filmu Mama Mia a 9.B se shlédla v sestrách v akci. Obě dvě deváté třídy sklidily za své vystoupení obrovský potlesk. Poté žáci společně nastoupili na převzetí šerpy „Absolvent ZŠ Kravsko 2023“.  Závěrem vystoupení byl tanec absolventů se svými rodiči. Moc jim to slušelo a nejedno oko nezůstalo suché.

Velké poděkování patří paní Jaskulové a Jordánové z Kravska, které nám každý rok pomáhají s prodejem vstupenek a losů, paní Petře Zvonarové a Jitce Zvěřinové, které připravují losování o ceny. Největší díky je pro předsedy Sdružení rodičů při ZŠ Kravsko pana Františka Podsklana, který se na realizaci tohoto večera hodně podílel.

DĚKUJEME!!!

Během večera nechybělo tradiční losování o ceny, na kterém se svými dary a příspěvky podílely nejenom různé firmy a organizace, ale i rodiče a zaměstnanci školy. Tímto bychom chtěli všem sponzorům a dárcům poděkovat, bez jejich štědrosti by se tato akce stala hůře uskutečnitelnou.

Všem, sponzorům a dárcům

Hotýlek U Pekina, Kamil Polák - Plenkovice, Moravialov s.r.o. Kravsko 212, ruční výroba kabelek - Kamila Ammerlingová, Autodoprava Němec s. r.o., Autodoprava Ludvík s.r.o., Bojanovice, Tvin, a.s., Brandýs nad Labem, Společnost Akuna  (přírodní kosmetika), Drahomíra Brzobohatá, AZ papír s.r.o., Zahradnictví Eva Dvořáková, Kravsko, ZoNet Computers  s.r.o

obec Kravsko, obec Plenkovice, obec Olbramkostel, obec Vranovská Ves, obec Žerůtky, obec Hluboké Mašůvky

Fotky si můžete prohlédnout zde.

Mgr. Dana Hasprová