Olympijský víceboj – Odznak všestrannosti

ovov24-1.jpg

04. 04. 2024

Hned první školní den po velikonočních prázdninách se několik žáků z naší školy zúčastnilo sportovní soutěže Odznak všestrannosti. Bojovalo se ve čtyřech disciplínách, a to sed-leh, hod medicinbalem (2 kg), trojskok z místa a skoky přes švihadlo se změnami přeskoků.

Naši žáci si ve velmi silné a početné konkurenci dalších třinácti škol vedli znamenitě. Už průběžné výsledky naznačovaly slibná umístění. Po konečném součtu jsme dopadli v kategoriích jednotlivců takto:

Natálie Škrabalová – 13. místo

Jakub Rossiwal – 5. místo

Daniel Holcmann – 1. místo

Zástupci naší školy ukázali jejich sportovní všestrannost a patří jim veliké uznání a díky za výbornou reprezentaci školy. Obzvláště skvělého úspěchu dosáhl Daniel Holcmann, který svoji kategorii ovládl a zvítězil. Výhrou si zajistil postup do krajského finálového kola, které se bude konat v Brně.

Přejeme mnoho dalších sportovních i osobních úspěchů.

Mgr. Tomáš Procházka