OBRÁZKY Z „VÝTVARKY“

obrazkyzvv24-2.jpg

28. 02. 2024

O tom, že děti naší školy rády malují, není pochyb. Však taky pod jejich rukama vznikají zajímavá a pestrá malá umělecká dílka. Během školního roku se zúčastňují různých výtvarných soutěží, jejich výtvory zdobí školní prostory a nejen je. Je známo, že několikrát do roka se vybrané obrázky vozí do DpS v Plavči, aby dělaly radost místním obyvatelům a personálu. Právě v těchto dnech došlo k výměně obrázků se zimní tématikou za ty ryze jarní. A aby toho nebylo málo, byly další obrázky zaslány do soutěže, kterou každoročně vyhlašuje Český zahrádkářský svaz. Tentokrát bylo zadáno téma „Kvetoucí zahrada“. Děti se mohou zúčastnit i dalších výtvarných soutěží, např. „Mé toulky za zvěří“, „Malování nás baví“ a „Malujeme pro konto bariéry“.

Fotky můžete vidět  zde

Mgr. Jana Švandová