Mikuláš 2023

certi23uv-1.jpg

11. 12. 2023

Tak za námi zase po roce přišel! Byl velký, důstojný, zároveň hodný i přísný, zkrátka spravedlivý Mikuláš, jak se sluší a patří. A s ním se ve škole objevila skupina krásných a laskavých andělů, ale také poměrně velká smečka divokých čertisek a trošku mírnějších čertic. Jako každoročně nevynechali ani jednu třídu základní školy a stavili se i za menšími dětmi do školičky. Překvapení čekalo na děti i ve školní jídelně. Naše akční paní kuchařky jsou schopné se klidně spojit i s peklem, jen aby připravily tu pravou čertovskou svačinku.

Nakonec to všechno dobře dopadlo. Děti nám i přes hudrování čertů a nějaký ten zápis v Čertovské knize hříchů zůstaly ve škole všechny, dokonce jim naše krásné andělky rozdaly perníčky, no a školkáčci jsou hodní vždycky, dokonce si připravili písničky a tanečky, takže dostali sladkosti a nadpřirozené bytosti všeho druhu opustily naši školu se slibem, že příští rok proběhne další kontrola.

Fotky můžete vidět zde

Mgr. Drahomíra Brzobohatá