LYRA SINGING SHOW 2022

lyra22-11.jpg

16. 11. 2022

5. listopadu se v kulturním domě v Rybníkách u Moravského Krumlova konal již XXII. ročník pěvecké soutěže ve zpěvu moderních písní Lyra - singing show.

Tomuto finálnímu kolu předcházela školní kola a jedno z nich se konalo i na naší škole v měsíci říjnu. Tohoto kola se zúčastnilo celkem 22 soutěžících ze všech ročníků v celkem třech kategoriích. Ti nejlepší se zúčastnili velkého finále, kterého se zúčastnili žáci a studenti z různých stupňů škol zejména z Jihomoravského kraje.

Naši školu reprezentovali celkem tři žákyně – Kristýna Ficková (3. třída) – Diplom za krásné vedení hlasu, Monika Cejpková (5. třída) – Diplom za procítění textu, a žákyně Elen Závěrková (7. třída). Všem třem děvčatům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a oceněných děvčatům gratulujeme k úspěchu.

Fotky můžete vidět zde.

Mgr. Jana Valihrachová