Inovativní vzdělávání ve škole v Kravsku

20221010-100806.jpg

28. 08. 2023

Od 1.9.2023 do 31.8.2025 škola čerpá dotace z Operačního programu Jan Amos Komenský, jejichž poskytovatelem je Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy. O dotaci jsme žádali v rámci výzvy č.02­_22_002 s názvem Šablony pro MŠ a ZŠ I v aktuálním znění, priority 2 – Vzdělávání. MŠMT nám poskytlo dotaci ve výši 1 756 885,- Kč na projekt s názvem Inovativní vzdělávání ve škole v Kravsku.

Účelem dotace je:

• zvyšování kvality, inkluzivity a účinnosti systémů vzdělávání
  • zajišťování rovného přístupu ke kvalitnímu a inkluzivnímu vzdělávání, včetně usnadňování vzdělávací mobility znevýhodněných skupin.

Základní škola bude realizovat šablony: Školní asistent, Inovativní vzdělávání žáků a Odborně zaměřená tematická a komunitní setkávání v ZŠ

Mateřská škola: Školní asistent, Vzdělávání pracovníků ve vzdělávání, Odborně zaměřená tematická a komunitní setkávání v MŠ

Školní družina a školní klub: Vzdělávání pracovníků ve vzdělávání, Spolupráce pracovníků ve vzdělávání, Inovativní vzdělávání účastníků v zájmovém vzdělávání.

Mgr.Simona Žalmánková