Dýňová stezka ŠD 2022

dynova-stezka.peg

07. 11. 2022

V pondělí 31. října v podvečer jsme se společně s dětmi a jejich rodiči sešli na školním dvorku, kde proběhlo přivítání a focení. Poté se již děti v kostýmech, vybaveny lampiony či lucerničkami, vydaly na osvětlenou cestu, kde na ně čekala stanoviště s úkoly. Za každý splněný úkol získaly razítko do kartičky, kterou poté v cíli odevzdaly a obdržely balíček se sladkou odměnou.

Díky obci Kravsko, která nám zapůjčila koše na ohně, lavice a stoly, si zde mohli všichni zúčastnění opéct špekáček. Na zahřátí byl pro děti nachystaný teplý čaj a pro dospěláky svařák.

Letošní datum bylo magické, nejen tím, že právě na poslední říjnový den připadá keltský lidový svátek Halloween, který se slaví především v anglosaských zemích, ale atmosféru nám podpořilo i tzv. „dušičkové počasí“. I přes mlhu a velkou tmu jsme se však všichni v pořádku sešli v cíli.

Věříme, že si tuto akci všichni užili a děkujeme za účast.

Vychovatelky ŠD