Dračí lodě - 2. stupeň 2023

draci-lode23.jpg

29. 09. 2023

Ve středu 27. 9. 2023 se osmáci a deváťáci vypravili do Znojma, aby reprezentovali školu v tradičním závodu dračích lodí. Akce získává rok od roku na oblibě, což znamená větší počet soutěžících posádek, letos přijeli soutěžící třeba i z Brna. Naše škola postavila dvě posádky, jednu tvořili osmáci, druhou deváťáci. Nakonec v naší kategorii startovalo 17 lodí. Ty naše dvě se ve startovním poli rozhodně neztratily. Osmáci obsadili desátou příčku, deváťáci dojeli sedmí!  To je skvělý výkon i vzhledem k faktu, že mnozí pádlovali poprvé v životě  a to se ještě museli synchronizovat s ostatními devatenácti členy týmu.  Počasí bylo nádherné, všichni jsme si báječně užili soutěž na čerstvém vzduchu a zase jsme trošku utužili kolektiv.

Fotky z této akce můžete vidět zde

Mgr. Drahomíra Brzobohatá