Já a moje já 2022

jaamojeja2-1-uvod.jpg

30. 06. 2022

Byl název besedy, kterou absolvovali ve středu 22. 6. 2022 žáci sedmé třídy. Jednalo se
o aktivitu v rámci našeho preventivního programu. Realizaci jsme svěřili do rukou společnosti MPedu, z. s., konkrétně za námi přijela Mgr. Jana Fričová, která si s dětmi povídala na téma vývoj osobnosti se zaměřením na psychické milníky dospívání – moje sebevědomí, sebeúcta, sebeovládání, očekávání/rozčarování, o toleranci k okolí, o vztazích mezi vrstevníky. Sami sedmáci napsali: „Dozvěděli jsme se mnoho nových a zajímavých věcí. Povídali jsme si o změnách chování v pubertě (jiný pohled na rodiče, rychlé změny nálad atd.) Přednáška se nám líbila.“ A my jsme rádi, protože je na podzim čeká navazující pokračování, kde se mimo jiné dozvědí třeba o zodpovědnosti vůči sobě samému i vůči našemu okolí.

Fotky můžete vidět zde.

Mgr. Drahomíra Brzobohatá,