Dětská scéna 2023

img-20230223-wa0014-22838.jpg

27. 02. 2023

Veškerá proticovidová opatření nám po třech letech dovolila uspořádat recitační soutěž, kde žáci měřili své síly v recitaci básní.

Skoro v každé třídě proběhlo třídní kolo, kde byli vybráni ti nejlepší a utkali se v kole školním. To proběhlo 23. února 2023 v tělocvičně školy, za přítomnosti dětí z celého prvního stupně. Publikum bylo úžasné, obrovským aplausem provázelo každého soutěžícího a drželo pěsti pro štěstí svým favoritům.

Ve dvou kategoriích soutěžilo celkem 23 žáků. Porota složená z pedagogů 1. stupně to vůbec neměla jednoduché. Každého soutěžícího ohodnotila body a výsledky jsou následující:

Výsledky:

1. kat. (2., 3. třída)

1. místo:  Lenka Bauerová (3. třída)

2. místo:  Kristián Kotulek (2. třída)

3. místo:  Lada Hálová (3. třída)

3. místo:  Ondřej Haviar (2. třída)

Lenka s Kristiánem postupují do okresního kola ve Znojmě.

2. kat. (4., 5. třída)

1. místo:  Lilien Gračková (4. třída)

2. místo:  Matěj Haviar (4. třída)

3. místo:  Anežka Nevrklová (4. třída)

Vůbec to není jednoduché a chce to velkou odvahu, postavit se před sto dětí v obecenstvu a přednášet. Přitom se nad všechno povznést, ničeho si nevšímat a ukázat všem, co umím.

Všem účastníkům dětské scény děkujeme za účast a výhercům gratulujeme!!!

Mgr. Dana Hasprová