Úspěch našich žáků na Olympiádě pro radost!

ol-proradost26.jpg

29. 05. 2026

V uplynulých dnech se vybraní žáci naší školy zúčastnili sportovního dopoledne s názvem Olympiáda pro radost, kterou hostila ZŠ Pražská ve Znojmě. Jak už název napovídá, hlavní disciplínou byla dobrá nálada a radost z pohybu, ale naši reprezentanti do toho dali i kus sportovního srdce.

S velkou radostí oznamujeme, že naše výprava nebyla úspěšná jen co do počtu úsměvů, ale domů jsme si přivezli i cenné medaile! ????

Co jsme zažili?

  • Skvělou atmosféru a fair-play soupeření.
  • Netradiční disciplíny, které prověřily naši obratnost i rychlost.
  • Nová přátelství se spolužáky z jiných škol.

Děkujeme všem našim sportovcům za vzornou reprezentaci školy a ZŠ Pražská za vřelé přijetí a skvělou organizaci celé akce. Už teď se těšíme na další ročník!

Mgr. Jana Ziková

« zpět