Microsoft TEAMS nahradil EDUBASE

teams.jpg

31. 08. 2020

Vážení rodiče a žáci,

od 1.9.2020 budeme vzájemně komunikovat přes aplikaci Microsoft Teams. Žáci budou postupně seznamováni s užíváním tohoto softwaru.

Každý žák buď již obdržel nebo obdrží uživatelské jméno a heslo s přístupem do TEAMS. Tato přístupová data slouží kromě vstupu do TEAMS také jako vstupní přihlašovací údaje do kancelářského balíku OFFICE 365. Každý uživatel má právo užívat naši školní licenci doma a to celkem na pěti zařízeních (např. na dvou počítačích a třech chytrých mobilech). Tato licence je platná po celou dobu docházky dítěte do školy.

Návod na registraci kancelářského balíku OFFICE 365 a instalace TEAMS můžete vidět níže.

Po kliknutí na tento odkaz https://www.office.com/   se přihlásíš

•  klikni na přihlásit se a přihlaš se svým uživatelským jménem a heslem

V tomto okně zaškrtni příště už nezobrazovat /ANO

Objeví se okno OFFICE 365