ESSD – Evropský školní sportovní den 2021

cesd21-4.jpg

01. 10. 2021

Naše škola se letos poprvé zapojila do projektu ESSD – Evropský školní sportovní den, jehož hlavním cílem je podpořit pohybovou aktivitu u dětí. Akce proběhla v pondělí 27. září 2021, kdy nám naštěstí přálo i počasí, proto se vše mohlo odehrát venku na školním hřišti. Pro děti prvního stupně (1. – 5. třída) bylo připraveno celkem 10 stanovišť, na kterých si mohly vyzkoušet např. lezení po stěně, florbal, basketbal, fotbal, posilovaní, ale i spoustu dalších sportovních aktivit. Velké poděkování patří sl. Kottové ze Znojma, která nám s celou akcí pomohla. Nemohu však opomenout ani naše deváťáky, kteří byli úžasní a s našimi nejmenšími nám celé dopoledne pomáhali. Stejně tak i naše paní vychovatelky Darina Povolná a Michaela Švarcová. Za své výkony byly děti zaslouženě odměněny. Věřím, že se jim tento den líbil a že si jej užily.

Fotky můžete vidět zde.

Eva Langová